http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_444/5.jpgW czerwcu (9.06.2016) na apelu ogólnoszkolnym podsumowano udział uczniów w bieżących konkursach plastycznych.

W maju 2016 roku Elżbieta Szomko zorganizowała wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny „Wiosna w oczach dziecka”. Komisja konkursowa dokonała oceny prac i postanowiła przyznać:

I miejsce – Agnieszka Muciuś IV SPL

II miejsce – Paweł Chomicki VSPL

III miejsce – Jakub Gutowski IISPL

Wyróżnienie: Sandra Radziszewski IIIGU

Patrycja Jarmoszko IIIGU

Wszystkie nagrodzone prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycielek: Katarzyny Zalewskiej i Agnieszki Ambrożko. Na apelu wyżej wymienieni uczniowie otrzymali nagrody.

Przekazano również dyplomy i nagrody laureatom Konkursu Plastycznego „Wiosna w oczach dziecka” zorganizowanego przez Filię Biblioteki nr1 w Sokółce.

Pocztą otrzymaliśmy nagrody i dyplomy laureatom Konkursu „Gala Talentów” zorganizowanym prze Gimnazjum Specjalne w Różanymstoku. Laureatkami konkursu zostały: Sylwia - uczennica gimnazjum i Justyna - uczennica PDP.

Dużo emocji wywołały nagrody za Konkurs Plastyczny „Moja mała ojczyzna zorganizowany przez Sołectwo Stara Kamionka we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Sokółce. Tu 6 uczniów wyróżniono, a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody niespodzianki za udział. Szczegóły konkursu na stronie https://www.facebook.com/starakamionka/?ref=ts

Uczniów do konkursów przygotowała Elżbieta Szomko i ona również wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim laureatom w trakcie apelu. Zdjęcia

 

Sokółka 13.06.2016        

SOS-W Elżbieta Szomko