http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_447/2016-06-15_09-43-47.jpgWitam Cię mój Jezu drogi,
Witam Cię w serduszku mym,
Ty bądź zawsze Królem moim
A ja będę dzieckiem Twym.
Dziś dziękuję Ci gorącoŻeś się dla nas chlebem stał,
Żeś w maleńkiej białej Hostii
Przyjść do mego serca chciał.

            15.06.2016 r do Parafii pod wezwaniem Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce licznie przybyli uczniowie, pracownicy, przyjaciele ośrodka oraz najbliższe rodziny uczniów. Tegoroczna msza święta w intencji społeczności SOSW miała wyjątkowy charakter oraz wymowę. Po raz pierwszy w historii SOSW w obecności kolegów, koleżanek ze szkolnych ławek i swoich nauczycieli dzieci przyjęły Pierwszą Komunię Świętą. Byli to: Kamil, Gabrysia, Ola, Natalia, Kuba, Tomek i Patryk. Ks. proboszcz Bogusław Urban niezwykłym, ciepłym słowem poruszył najgłębsze zakamarki serc oraz piękną oprawą mszy podkreślił podniosłość i piękno pełnego uczestnictwa w uczcie eucharystycznej. Nie zabrakło również słów skierowanych do nauczycieli, którzy swoją codzienną pracą kształtują młode umysły w duchu wartości moralnych.

            W imieniu rodziców i dzieci pierwszokomunijnych serdeczne podziękowania pani katechetce Małgorzacie Zajczyk, która od wielu miesięcy przygotowywała dzieci do tej niezwykłej chwili oraz ks. proboszczowi za zorganizowanie uroczystości w dogodnym dla nas terminie. Zdjęcia