http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_459/ognisko2_t2.jpgW dn. 06.09.2016 r. dzieci i młodzież naszego internatu spotkali się wspólnie z wychowawcami na ognisku, zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Internatu pod opieką p. B. Tur. Była to okazja do poznania się i integracji z nowymi wychowankami. W roku szkolnym 2016/2017 do naszej społeczności dołączyli: Damian, Dariusz, Mateusz, Karol, Dawid, Angelika i Jakub. Podczas wspólnych zabaw integracyjnych w kole cała społeczność internatu uroczyście powitała nowych kolegów.
Nie zabrakło takich atrakcji jak wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu, zabawy z chustą klanza na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek. W formie ciekawej pogadanki wychowawcy przypomnieli nam zasady bezpiecznego korzystania z placu zabaw.
To ciepłe, wrześniowe popołudnie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Zdjecia