http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_462/015.jpgW dn. 14.09.2016 r. w godzinach popołudniowych w internacie SOSW odbyła się dyskoteka inaugurująca nowy rok szkolny 2016/2017, zorganizowana przez młodzież z najstarszej grupy. Na wspólnej imprezie zgromadziła się cała społeczność internatu wraz z wychowawcami. Była to okazja nie tylko do wspólnej, wesołej zabawy i tańca, ale też do lepszego poznania nowych kolegów i koleżanek. Zarówno mali jak i duzi bawili się wyśmienicie w rytm znanych przebojów dyskotekowych.

Ten wieczór upłynął wychowankom w miłej atmosferze i na dobrej zabawie. Po zakończonej dyskotece, zmęczeni i pełni wrażeń udali się na zasłużony wypoczynek. Kolejne wspólne taneczne spotkania już niebawem! Zdjęcia