http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_466/046.jpgW dn. 22.09.2016 r. w SOSW po raz kolejny odbyły się wybory do władz Młodzieżowej Rady Internatu na nową kadencję. Intensywne przygotowania rozpoczęły się już kilka dni przed, kandydaci startujący w wyborach przygotowali swoje plakaty z programem wyborczym. Oferty były różnorodne: od propozycji spędzania wolnego czasu na wycieczkach rowerowych, ogniskach, czytaniu bajek, grach i zabawach, konkursach, spacerach, dyskotekach a nawet pieczeniu ciasteczek, po pomoc w codziennych sprawach potrzebującym czy zwykłe koleżeńskie rozmowy.

W dniu wyborów, wystrój świetlicy szkolnej został zaaranżowany tak, aby przypominał lokal wyborczy. Wychowankom przedstawiono porządek zebrania i regulamin - objaśniono szczegółowo zasady głosowania. Ustępujący Zarząd MRI podziękował wszystkim za współpracę w roku ubiegłym i życzył powodzenia nowym kandydatom. Nad całością, prawidłowym przebiegiem wyborów oraz liczeniem oddanych głosów czuwały Komisja Wyborcza i Komisja Skrutacyjna.

 W głosowaniu brało udział 26 wychowanków. Spośród 8 kandydatów startujących w wyborach wyłoniono 6 osób, które zdobyły największą liczbę głosów całej społeczności. W wyniku demokratycznych wyborów członkami MRI na kadencję 2016/2017 zostało 6 wychowanków: Ewa , Sylwia, Agnieszka, Klaudia, Sandra i Andrzej. Na Opiekuna Młodzieżowej Rady Internatu została powołana p. Marta Kulmaczewska.

Kampanię oraz wybory przygotowały i przeprowadziły: p. Beata Żółtko i Marta Kulmaczewska. Zdjęcia