http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkanie w ośrodku

Na początku kwietnia informowaliśmy, że w związku z obchodami Roku Korczakowskiego nasze uczennice pod opieką p. Grażyny Tymoszuk i p. Moniki Mróz odwiedzały sokólskie szkoły i przedszkola w celu przybliżenia dzieciom sylwetki i twórczości naszego patrona Janusza Korczaka. Artykuł do przeczytania tutaj.
Inicjatywa wciąż trwa, w związku z czym w dniu 27 kwietnia gościliśmy w naszej szkole dzieci z przedszkola w Czarnej Białostockiej, które obejrzały przedstawienie o Kajtusiu Czarodzieju oraz zwiedziły nasza placówkę.
Kolejne przedstawienie zaprezentowano uczniom naszej szkoły w dniu 8 maja. Wszyscy z zainteresowaniem śledzili losy Kajtusia. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością Janusza Korczaka, którego wartościowe przesłania skierowne są nie tylko do dzieci, ale też do dorosłych.

Zapraszmy do obejrzenia zdjęć ze spotkań.