http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_473/dscn0938.jpgW dniu 13.10.2016r. o godzinie 17.00 w internacie SOSW w Sokółce odbyły się otrzęsiny nowych wychowanków, przygotowane przez MRI pod opieką Marty Kulmaczewskiej. Podczas otrzęsin dziesięcioro wychowanków dołączyło do naszej internackiej wspólnoty. Byli to: Damian, Angelika, Paweł, Natalia, Dawid, Dariusz, Jakub, Klaudia, Mateusz i Karol. Tego popołudnia nowicjusze musieli się popisać odwagą, wytrwałością, mądrością i sprytem, a także wcielić się w rolę grzecznych kotków. Musieli pokonać przygotowane przez członków MRI specjalne zadania.

Przygotowane zadania tj. kocie imiona, wymiauczenie piosenki, zjedzenie kredy (bezy), narysowanie portretu swojego wychowawcy, taniec na gazecie, kocia przekąska przyniosły wiele radości i aktywności. Nowi wychowankowie przeszli pomyślnie wszystkie próby i po przyrzeczeniu dołączyli do internackiej społeczności. Otrzęsiny zakończyły się dyskoteką, która była dedykowana nowym kolegom. Dyskotekę przygotowali najstarsi wychowankowie. Wszyscy świetnie się bawili. Zdjęcia

Marta Kulmaczewska