http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_477/dsc_1014.jpgZ okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14.10.2016r. w naszym Ośrodku, została zorganizowana Uroczysta Akademia. Nagrody dla wyróżniających się swoją pracą nauczycieli oraz pracowników ośrodka wręczyła Pani Dyrektor. Młodzież przygotowała okolicznościowe przedstawienie i skecz inscenizujący trud pracy dydaktycznej. Główną częścią akademii była Gala Oskarów Nauczycielskich. Podstawą do przyznania „Oskara” były głosy oddane w ankietach przeprowadzonych wśród naszych uczniów. Największa liczba głosów oddana na nauczyciela w danej kategorii była równoznaczna z otrzymaniem przez niego nagrody.  Nagrodą były pamiątkowe dyplomy. Radości i zaskoczeniu nie było końca. Zdjęcia

Szkolne koło wolontariuszy pod kierunkiem pani Elżbiety Szomko we współpracy z p.Lilą Zajkowską, Katarzyną Zalewską, Agnieszą Ambrożko, Iwoną Gieniusz, Magdą Słyż wykonało kwiaty oraz dekoracje.

Agata Gieniusz
Beata Szałkiewicz - Majer
Oliwia Burdyńska – Bilmin