http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_488/img_20161027_204153.jpgSzkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów. Noc z 27 na 28 października była dla najstarszych wychowanków wszystkich grup internatu wyjątkowa. Korzystając z niepisanej tradycji naszego Ośrodka, wychowankowie spotkali się, by wziąć udział w nocy filmowej. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 21:00 w czwartek, a dobiegło końca o 6:00 nad ranem w piątek.

Jednym z głównych celów nocy filmowej było rozwijanie zainteresowania wychowanków filmem, poszerzanie wiedzy z zakresu filmu, wyrabianie umiejętności wyboru oglądanych filmów adekwatnie do wieku.

Spędzenie nocy w świetlicy wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez materacy, koców i poduszek. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji, a całości wydarzenia towarzyszyła miła atmosfera. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień. Po zakończonym wielogodzinnym seansie, zmęczeni i śpiący wychowankowie ruszyli do swoich łóżek na zasłużony wypoczynek. Zdjęcia