http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_491/20161108_170443.jpg8 listopada 2016 roku po raz kolejny dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce spędziły czas w krainie zabaw Smykolandia. Zabawa w Smykolandii jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie wolnego czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem integracji z absolwentem naszej szkoły – Pawłem P, którego włączyliśmy do realizacji tego przedsięwzięcia.

Specjalnie przygotowana konstrukcja: labirynt z przeszkodami, basen z piłeczkami, trampolina, ściana wspinaczkowa, kącik zabaw, kącik muzyczny, klocki, tablice z kolorową kredą pomagają w zdobywaniu sprawności fizycznej, rozwijają wyobraźnię i fantazję, która pozwala na wymyślanie przeróżnych zabaw. Dzieci również uczą się tolerancji, współpracy, współdziałania, a radosne dzieciństwo jest inwestycją w przyszłość.

Te fantastyczne atrakcje zapewniła nam opiekun szkolnego koła wolontariusza Elżbieta Szomko we współpracy z właścicielką Smykolandii panią Martą Halicką, której serdecznie dziękujemy.

Dzieci po atrakcyjnej, ale i wyczerpującej zabawie w dobrym humorze wróciły do internatu. Zdjęcia