http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_495/img_0038.jpgWolontariusze z Przedszkola Nr 1 odwiedzili we wtorek (08.11.2016r.) najmłodszych wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Przedszkolaki przyjechały z prezentami – swoimi zabawkami, które postanowiły przekazać zaprzyjaźnionej placówce w ramach akcji „Podziel się zabawką”. Podczas tego spotkania widać było, że inicjatywa ta sprawia wiele radości zarówno dzieciom z SOS-W  jak i przedszkolakom.

Wszyscy świetnie się bawili przyniesionymi maskotkami i zabawkami dźwiękowymi, a dzieci z przedszkola najwięcej frajdy doznały podczas baraszkowania w sali doświadczania świata i zabawy w basenie z kulkami wspólnie z dziećmi realizującymi wczesne wspomaganie rozwoju. Integracja, wzajemna pomoc i zrozumienie, sprawienie radości młodszej koleżance, koledze  to idee przyświecające temu przedsięwzięciu.

Spotkanie miało miejsce dzięki współpracy szkolnego klubu wolontariusza pod kierunkiem Elżbiety Szomko i przedszkolnego klubu wolontariusza pod kierunkiem Edyty Kondrat. Dostaliśmy mnóstwo wspaniałych prezentów w postaci radości i uśmiechów wszystkich uczestników spotkania. Zdjęcia

Elżbieta Szomko