http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_499/20161111_095534.jpg11 listopada 2016 roku delegacja z pocztem sztandarowym w składzie: Sandra, Karolina, Paweł i Michał pod opieką p. Ewy Wińskiej wzięła udział w obchodach 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Miejskie uroczystości rozpoczęły się liturgią świętą w Cerkwi Prawosławnej pw. Św. Aleksandra Newskiego i mszą św. W kościele Kolegiackim pw. Św. Antoniego Padewskiego w Sokółce. Następnie pochód na czele z mażoretkami i sokólską orkiestrą dętą udał się pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Zgromadzeni wysłuchali przemówień okolicznościowych włodarzy miasta oraz zaproszonych gości. Kolejnym punktem programu był Apel Poległych, a po nim złożenie wieńców przez delegacje ze szkół i instytucji.  Zdjęcia


Nasi uczniowie podczas całej uroczystości z powagą i odpowiedzialnoscią reprezentowali swoją szkołę. Serdeczne podziękowanie kierujemy do rodziców, którzy wsparli nas pomocą w tym dniu. 

Ewa Wińska