http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_503/pb240007.jpg„Hokus, pokus, czary, mary!
Co nas czeka- nie do wiary!
Czas zabawę zacząć już!
Niezapomniany wieczór wróżb!”

Zgodnie z naszą internacką tradycją w dn. 24.11.2016 r. w internacie SOSW w Sokółce odbyła się Impreza Andrzejkowa. Tego wieczoru w świetlicy szkolnej rządziły duchy, w których postacie wcieliły się wychowawczynie: Beata Boguszewska, Katarzyna Bubieniec i Małgorzata Hołownia- Iwanow- organizatorki imprezy. Wspierały je dzielnie swoją pomocą „Straszne Siostry Adams”- Sylwia, Wiktoria oraz Natalia. Wszyscy uczestnicy zostali wprowadzeni w mroczny i tajemniczy nastrój poprzez obejrzenie Tańca Duchów w wykonaniu organizatorów.

Impreza andrzejkowa obfitowała w wiele niesamowitych i magicznych atrakcji oraz konkursów, prowadzonych przez najprawdziwsze duchy, w których każdy mógł spróbować swych sił. Wychowankowie chętnie uczestniczyli wspólnie z upiorami w zabawach zręcznościowych np. „Czarodziejski dywan”, „Rzut duszkiem do celu”, „Przeprawa przez bagno” oraz „Upiorna twarz”. Najbardziej odważni mogli wspólnie z duchem - p. Beatą przygotować czarodziejski eliksir oraz poznać magiczną przepowiednię z czarodziejskiego kuferka.

Konkursy przeplatane były zabawą przy muzyce dyskotekowej. Chętni i lubiący tańczyć wychowankowie mogli nauczyć się pląsu „Czarowanie”.

Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, zabawa była znakomita a każdy udział w zabawach i konkursach nagradzany był przez prowadzące słodką niespodzianką.

Andrzejkowy wieczór zwieńczył  pokaz magicznych sztuczek zaprezentowany przez p. Kasię, w wyniku którego papierowe kulki zamieniły się w pyszne cukierki.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał serduszkową wróżbę oraz zalecenie, aby przed snem włożyć ją pod poduszkę, co w 100 % zagwarantuje jej spełnienie.

Ten magiczny wieczór dobiegł końca, pozostanie nam długo w pamięci, a z nim wiele miłych wspomnień. Kolejny już za rok… Zdjęcia

Beata Boguszewska