http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

We wtorhttp://www.soswsokolka.pl/images/news/zaw2.jpgek, 22 listopada 2016r w Bielsku Podlaskim odbyły się V Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów: z Białegostoku, Hajnówki, Bielska Podlaskiego, Siemiatycz. Po zaciętym boju zawodnicy z naszej szkoły w składzie: Zbigniew S, Mateusz K, Damian P, Artur G, Jakub G i Kamil O zajęli VI miejsce. Nasz zespół walczył o każdą bramkę, o każdy metr boiska. Rywalizacji i waleczności towarzyszyła sportowa atmosfera. Mecze dostarczyły wiele emocji wszystkim zgromadzonym w sali sportowej.

Organizator turnieju - Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim doceniając sportową postawę wszystkich drużyn i podsumowując zawody wręczył drużynie pamiątkową statuetkę i dyplom.

Całe zawody pomimo zaciętej rywalizacji sportowej odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze, młodzież miała okazję do wspólnej rozmowy, wymiany doświadczeń, umiejętności i poglądów nie tylko sportowych.

Dorota Kozaczyńska
Elżbieta Margielewicz