http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_513/20161215_105207.jpg15.12.2016 roku uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego o tematyce Świąt Bożego Narodzenia pt: „Wkrótce Święta” zorganizowanym przez nauczycieli świetlicy szkolnej i klas I-III Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce.

Udział naszych uczniów w wyżej wymienionym konkursie to już taka mała tradycja. Od siedmiu lat uczniowie szkolnego koła plastycznego z elementami tańca „Uczeń Artystą” pod kierunkiem Elżbiety Szomko tworzą prace plastyczne o tematyce świątecznej. Praca artystyczna jest  dla nas przyjemność w ten świąteczny czas, a przy tym miło i przyjemnie spędzamy wspólne chwile, rozwijamy swoje umiejętności plastyczne, poznajemy nowe techniki wyrazu artystycznego, przypominamy tradycje bożonarodzeniowe.

W tym roku 12 naszych uczniów przygotowanych  pod kierunkiem Elżbiety Szomko otrzymało wyróżnienia. Są to : Michał i Ania z ZSZ, Wiktoria, Justyna, z SPL, Mirek, Andżelika, Paweł i Iza z SPU, Darek, Gabrysia z GU, Dominika z GL, Daniel z PDP. Zdjęcia

Dzieciom i młodzieży gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za piękne prezenty.

Elżbieta Szomko