http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_517/20161215_1001101.jpgW ramach realizacji projektu czytelniczego „Czytaj z nami!” wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat naszych bajek” zorganizowanym przez ZS nr 13 w Białymstoku. Głównym celem tego konkursu było zachęcanie dzieci i młodzieży do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz zaprezentowania uzdolnień plastycznych. Rozstrzygnięcie  konkursu odbyło się 6 grudnia 2016r. Na konkurs wpłynęło 89 prac.

Do udziału w konkursie przygotowało się z naszego ośrodka wielu uczniów pod kierunkiem pań: Elżbiety Szomko, Agnieszki Ambrożko i Katarzyny Zalewskiej. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Wiktoria i Paweł z kl. VI, Justyna z kl. IV, Mirosław z kl. VI i Agnieszka z kl. V otrzymali wyróżnienia.

15 grudnia 2016 roku na apelu ogólnoszkolnym uczniowie odebrali nagrody i dyplomy. Gratulujemy wyróżnionym!

W ramach realizacji projektu czytelniczego „Czytaj z nami!” współpracujemy z Biblioteką Publiczną w Sokółce, Oddziałem dla dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce oraz Księgarnią „A Kuku”. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wykonaliśmy przepiękne kartki świąteczne i udaliśmy się w dniu 15 grudnia 2016 r. w krótkie odwiedziny do naszych przyjaciół, by złożyć z tej okazji serdeczne  życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę. Zdjęcia

Agnieszka Ambrożko
Katarzyna Zalewska