http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_523/20170214_094353.jpgDnia 14.02.2017 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce zostały zorganizowane Walentynki dla wszystkich oddziałów klasowych. Organizacją tego spotkania zajęła się p. Marta Kulmaczewska - opiekun Młodzieżowej Rady Internatu. W tym szczególnym dniu w strojach uczniów, wychowanków, nauczycieli i wychowawców dominował oczywiście kolor czerwony.

Na początku spotkania uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w różnych zabawach np. układanie serca z różnych rekwizytów, taniec z balonem, wykonanie pocztówki walentynkowej czy układanie serca z elementów. Po zabawach nastąpiło uroczyste otwarcie poczty walentynkowej i rozdanie zebranych kartek, pocztówek i liścików, na które wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni walentynkowym lizakiem w kształcie serca. Dodatkowo najbardziej „czerwone” przebrania walentynkowe uczniów i wychowanków zostały również nagrodzone słodkim upominkiem. Zdjęcia

Marta Kulmaczewska