http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_526/20170120_092626.jpgUczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko po raz kolejny wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „S.O.S dla bezdomnych kotów!” ph. „Kocie zwyczaje” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.
Celem konkursu było wyczulenie dzieci, młodzieży oraz opiekunów na problem bezdomności zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem kotów. Wykonane prace uczniów SOS-W  ilustrowały podane hasło, a także zachęcały do adopcji zwierząt.

Na konkurs wpłynęło 407 prac, a więc komisja konkursowa wcale nie miała łatwego zadania. Z przyjemnością informuję, iż dwie uczennice gimnazjum: Sylwia i Gabrysia otrzymały wyróżnienia. Na uroczystym apelu ogólnoszkolnym odebrały dyplomy i nagrody z rąk ich opiekuna artystycznego. Życzymy dalszych sukcesów i wrażliwości na zło, którym z pewnością są bezdomne zwierzęta. Zdjęcia

Opiekun Koła Plastycznego z elementami tańca „Uczeń Artystą”
Elżbieta Szomko

.