http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_530/20170227_125125.jpgDziewiętnasty już raz uczniowie SOS-W w Sokółce mieli możliwość uczestniczenia w konkursie piosenki i tańca „Śpiewać każdy może” i zaprezentować własne umiejętności wokalne i taneczne. Konkurs stał się już tradycją placówki.

Atrakcją tegorocznej edycji był występ gości: zespołu „Cygańskie Serca” z Igrył. I choć zespół wystąpił w niepełnym składzie zauroczył obecnych swoim talentem zarówno wokalnym jak i tanecznym, a przy okazji wzbogacił wiedzę uczniów na temat społeczności cygańskiej. Nasze oczy cieszyły przepiękne stroje cygańskie, a uszy utwory w języku romskim, rosyjskim i polskim.

Po tym uroczym wstępie - już bez tremy nastąpiły prezentacje uczniów. W naszym konkursie nie było przegranych. Wszyscy otrzymali wyróżnienia i nagrody z rąk organizatora pani Elżbiety Szomko, która również ogłosiła laureatów konkursowych:

I miejsce Iza i Kamil przygotowani pod kierunkiem pani Ewy Wińskiej

II miejsce Karol przygotowany pod kierunkiem pani Iwony Gieniusz

III miejsce Daniel pod kierunkiem pani Magdy Słyż

Zwycięzcom gratulujemy, a gościom: zespołowi „Cygańskie Serca” składamy serdeczne podziękowania. To był niezwykły czas spędzony w tak miłym towarzystwie. Zdjęcia

Organizator: Elżbieta Szomko