http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/wp_20170228_002.jpg28.02.2017r godz. 10.00 w gościnnej hali sportowej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, odbyły się VII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Badmintonie. Celem zawodów była popularyzacja badmintona wśród dzieci i młodzieży niepełnosprawnej  intelektualnie, wykorzystanie osiągnięć sportowych do realizacji celów rehabilitacyjnych i wychowawczych,  integracja środowiska osób niepełnosprawnych poprzez sport i wdrażanie do spędzania czasu w sposób aktywny.

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Sokółce Ania, Artur i Zbyszek wzięli udział w tym przedsięwzięciu, rywalizowali z zawodnikami z Długoborza, Białegostoku, Hajnówki i Bielska Podlaskiego. Oprócz zmagań sportowych była to również świetna okazja to nawiązania nowych znajomości.

Emocji i ciekawych pojedynków nie brakowało. Przez cały czas toczyła się zacięta rywalizacja a  uczniowie pokazali ducha walki przestrzegając zasad fair play.

Gratulujemy uczestnikom, dziękujemy organizatorom.

Dorota Kozaczyńska, Monika Mróz

http://www.soswsokolka.pl/images/news/wp_20170228_001.jpg