http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_532/obraz_015.jpgSzkolne Koło Wolontariusza SOSW we współpracy z opiekunem panią Elżbietą Szomko i panią Małgorzatą Hołownia-Iwanow zorganizowało wyjście grupy uczniów do Centrum Zabaw Ruchowych „Smykolandia”. To bardzo atrakcyjne miejsce dla młodszych i trochę starszych uczniów ośrodka. Można tam miło i przyjemnie spędzić czas, a niespodzianek jest co nie miara: zjeżdżalnia, tor przeszkód, sala dyskotekowa, ścianka wspinaczkowa, trampolina, gry i zabawy edukacyjne, sala artystyczna. Można też posiedzieć i wymienić doświadczenia przy napoju, herbatce.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę właścicielki Smykolandii pani Marty Halickiej, która umożliwiła nam bezpłatne korzystanie z tak atrakcyjnej i pełnej niespodzianek oferty. We wspaniałych nastrojach wróciliśmy do internatu. Zdjęcia

Szkolne Koło Wolontariusza
z opiekunem Elżbietą Szomko