http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_535/20170321_170938.jpgSzkolne Koło Wolontariusza „Jestem Wolontariuszem” pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko we współpracy z Małgorzatą Hołownia-Iwanow zorganizowało pierwszy dzień wiosny w Smykolandii realizując przy tym szczytne cele wolontariackie.
Początek astronomicznej i kalendarzowej wiosny to chyba najbardziej wyczekiwany moment w roku. Robi się coraz cieplej, dni robią się coraz dłuższe, a drzewa zaczynają się zielenić. Wszyscy, którzy mają dość śniegu, mrozu i krótkich dni, wypatrują z niecierpliwością tego czasu. My również oczekiwaliśmy tego pierwszego dnia wiosny , który niestety powitał nas deszczowo. Ze względu na padający deszcz miło powitaliśmy wiosnę  wesołymi zabawami  w Smykolandii. Zdjęcia

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Halickiej za umożliwienie nam bezpłatnego skorzystania z atrakcyjnych pomieszczeń w  Smykolandii.

Szkolne Koło Wolontariusza z opiekunem