http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_537/6.jpgSzkolne Koło Wolontariusza „Jestem Wolontariuszem” Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod kierunkiem Elżbiety Szomko we współpracy ze Stowarzyszeniem Barka w Sokółce oraz wolontariuszami z Geniusz, Starej Kamionki i Przedszkola 1 w Sokółce zorganizowało  warsztaty plastyczne "Świąteczna kartka" w  ramach realizacji przedsięwzięcia Przystanek Nadzieja.

Każdy z uczestników miał zaprojektować i wykonać świąteczną kartkę. Rezultaty przerosły oczekiwania wszystkich. Powstały prace przepiękne i oryginalne, bogato zdobione kolorowymi pisankami, barankami, baziami i innymi wielkanocnymi motywami. Wywołana tym sposobem świąteczna radość szybko przeniosła się na rozmowy o tym, co się wydarzyło od ostatniego spotkania, a co przed nami. Rozmowy tym przyjemniejsze, że prowadzone przy herbacie i pysznych, upieczonych przez wolontariuszy ciastach. Zdjęcia

Szkolne Koło Wolontariusza
„Jestem Wolontariuszem” z opiekunem