http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_544/img_20170330_132030.jpg30 marca 2017 r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Długoborzu odbyły się XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym „Sprawni – Razem” (placówek kształcenia specjalnego). Sześcioro zawodników SOSW w Sokółce pod opieką p Doroty Kozaczyńskiej i Katarzyny Zalewskiej wzięło udział w zawodach.
Udział w sportowych zmaganiach poprzedziły przygotowania i solidna rozgrzewka. Podczas Turnieju naszym zawodnikom towarzyszyła odrobina stresu i napięcia, ale przede wszystkim była piękna rywalizacja fair play!

A oto wyniki zmagań naszych zawodników:

W roczniku 2000 i młodsi nasza zawodniczka Ewa zajęła I miejsce

Mateusz w kat. chłopcy młodsi zajął III miejsce.

W klasyfikacji drużynowej szkół, nasz ośrodek zajął III miejsce.

Gratulacje dla zwycięzców i wielkie ukłony dla wszystkich uczestników, którzy nie weszli na podium – za hart ducha, odwagę i zaciętą, ale czystą walkę aż do ostatka sił. Zdjęcia

Dorota Kozaczyńska
Katarzyna Zalewska