http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_546/img_20170411_104923.jpgTradycyjnie jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi w dniu 11 kwietnia cała społeczność ośrodka oraz zaproszeni goście zgromadzili się na spotkaniu wielkanocnym. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia w wykonaniu uczniów pt. „Wielkanoc puka do drzwi”. Celem spotkania była nie tylko integracja społeczności placówki, ale też wspólne kultywowanie tradycji polskich związanych z obchodami najstarszego i najważniejszego dla chrześcijan Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

            Następnie wszyscy zasiedli przy wielkanocnym stole zastawionym wielkanocnymi przysmakami. Były świąteczne życzenia, zagadki i dzielenie się jajkiem.

            Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali świąteczne słodycze od wielkanocnego Zajączka. Organizatorami były panie Małgorzata Zajczyk, Magdalena Słyż, Urszula Drewniak i Zuzanna Szarkowska-Czeczko. Zdjęcia