http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_548/dsc_0570.jpgW dniu 26 kwietnia 2017 roku czteroosobowa reprezentacja Klubu Sportowego „Sokół” Olimpiad Specjalnych wzięła udział w IX Podlaskim Mityngu w Biegach Przełajowych. Gospodarzem zawodów sportowych był Klub Sportowy „Kormorany” działający przy Zespole Szkół Specjalnych w Augustowie. Wszyscy nasi zawodnicy pokazali niezwykły hart ducha i ogromną wolę walki. Każdy z naszych sportowców, niezależnie od wyniku medalowego jest przykładem i inspiracją, jak godnie i sumiennie, ale też z radością i entuzjazmem podchodzić do przeszkód, które życie stawia nam na drodze. Dorobek medalowy naszych reprezentantów również jest wart podkreślenia.

Nasze sukcesy:

I miejsce w biegu na 400m – Sylwia z klasy II GU

I miejsce w biegu na 400m – Mirosław z klasy VI SPU

II miejsce w biegu na 400m – Kamil z klasy IV SPU

IV miejsce w biegu na 400m – Karol z klasy II GU

Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Elżbieta Margielewicz, Monika Mróz