http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/ew1.jpg10 kwietnia 2017r na hali sportowej przy ul. Mickiewicza 11 w Sokółce odbyła się Powiatowa Gala Sportu 2017. Naszą szkołę reprezentowała Ewa, Martyna, Natalia, Wiktoria, Agnieszka, Ania, Karolina, Paweł i Kamil. Mieliśmy okazję poznać ,,Najlepszych z najlepszych” z naszego powiatu w dziedzinie naukowej, sportowej i artystycznej.

Najlepszym sportowcem SOSW została Ewa, nasza uczennica, która na przestrzeni lat wielokrotnie stawała na podium podczas zawodów sportowych o szczeblu wojewódzkim, przez co udowodniła wszystkim, że praca i motywacja jest drogą do sukcesu. Nasze tancerki natomiast uświetniły tę uroczystość prezentując układ taneczny ,,Chocolate choco choco”.

Brawo!!! Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dorota Kozaczyńska

 

http://www.soswsokolka.pl/images/ew2.jpg