http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_549/p1010142.jpgW kwietniu 2017 roku współorganizowaliśmy warsztaty taneczne w ramach realizacji przez nasze koło wolontariusza przedsięwzięcia „Przystanek Nadzieja” Gospodarzem tego spotkania oraz instruktorem zajęć tanecznych  zumby była Dyrektor Przedszkola nr 5 Lucyna Szymańska. Nasze działania polegały na ustaleniu dogodnego dla wszystkich terminu zajęć i przygotowanie słodkiego poczęstunku. W trakcie zajęć zumby godnie nas reprezentował Daniel z PDP. Jego gracja ruchów zaskakiwała uczestników. Po zajęciach zumby czekał na nas poczęstunek i spotkanie przy herbatce z innymi uczestnikami zajęć min: kołami wolontariusza ze Starej  Kamionki, Geniusz, Przedszkola nr 1,  uczestnikami przedsięwzięcia „Przystanek Nadzieja” oraz rodzicami, którzy coraz chętniej włączają się w nasze działania. Zdjęcia

Opiekun Koła „Jestem Wolontariuszem” SOS-W