http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_553/20170509_121456.jpgÓsemka uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego podjęła wyzwanie konkursowe Filii Bibliotecznej nr 1 w Sokółce, które polegało na wykonaniu laurki z życzeniami dla biblioteki. Zrobiliśmy burzę mózgów i wybraliśmy naszym zadaniem najlepsze pomysły, które wcieliliśmy w życie. Powstały laurki  różnymi technikami plastycznego wyrazu min: malowane, wyklejane, collage. Każdy z uczestników wykazał się również umiejętnością redagowania życzeń.

Jury konkursowe postanowiło wyróżnić pracę uczennicy klasy IV Justyny, która wykonała pracę pod kierunkiem nauczycielki Elżbiety Szomko. Nagrodę w postaci pięknego albumu o Polsce i słodyczy Justyna odebrała na uroczystym podsumowaniu w Filii Biblioteki nr 1 w Sokółce. O jej sukcesie poinformowaliśmy społeczność szkolną na apelu ogólnoszkolnym. Pozostali uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali słodka niespodzianką. Gratulujemy laureatce Justynie. Zdjęcia

Sokółka 15.05.2017r.

Opiekun artystyczny Elżbieta Szomko