http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/20170516_080944.jpgWrzesień to dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nie tylko czas, kiedy żegnaliśmy się z ciepłym, słonecznym latem i zaczynaliśmy kolejny rok szkolny, ale także moment kiedy postanowiliśmy włączyć się do udziału w 47 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym. To radosny, kreatywny projekt.

Uruchomiliśmy pokłady swojej wyobraźni, chwyciliśmy za przybory plastyczne: pastele, kredki, pisaki, farby, akwarele i… tworzyliśmy, snuliśmy swoje niepowtarzalne historie i podążaliśmy za głosem swojego serca pod bacznym okiem nauczycielki Elżbiety Szomko. Na wyniki przyszło nam trochę poczekać - do maja, ale jaka była nasza radość, kiedy dowiedzieliśmy się, że laureatami tegorocznej edycji konkursu został Mirosław – uczeń klasy VI i Paweł – również uczeń klasy VI.

Organizatorzy konkursu to: Pentel, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Japonii, Minister Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii, Yomiuri Shimbun, Japońska Federacja Projektowania Artystycznego, Japońskie Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej. Ciepłe słowa wraz z podziękowaniami organizatorzy kierują do uczestników na stronie: http://www.pentelmagazine.pl/konkursy/rid,603,wyniki-47-miedzynarodowego-konkursu-plastycznego.html

Nagrody i dyplomy przesłane przez organizatorów uczniowie odebrali z rąk p. Elżbiety Szomko w dniu 21 czerwca 2017 roku.

Elżbieta Szomko

http://www.soswsokolka.pl/images/20170621_132353_burst01.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/20170622_150454.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/img104.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/img105.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/img102.jpg