http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_562/20170602_123650.jpg„Mama, tata, siostra, brat i ja to mój cały świat…” tymi słowami wychowankowie SOSW im. Janusza Korczaka w Sokółce rozpoczęli Dzień Rodziny w dn. 2 czerwca 2017 r. Niezwykle ważny czas, dzieci i młodzież placówki spędzała ze swoimi najbliższymi podczas wspólnej zabawy. Radości nie było końca. Podczas prezentacji artystycznych wychowankowie popisywali się umiejętnościami wokalnymi i aktorskimi, wzbudzając tym zachwyt w oczach swoich najbliższych. Podczas imprezy rodzice wraz ze swoimi dziećmi mogli zmierzyć się w różnorodnych konkurencjach sportowych, wykazać się wiedzą i talentem podczas konkursu „Jaka to melodia?”, a także umiejętnościami i wyobraźnią podczas wykonywania fantazyjnych fryzur.

Ogromne zainteresowanie wzbudziły stoiska: z malowaniem tatuaży, „radosnego malarstwa”, z masami sensoplastycznymi, makietą przy której każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Powodzeniem cieszył się również kącik gastronomiczny, na którym znajdowały się pyszności przygotowane przez panie kucharki Ośrodka, ciasta upieczone przez wychowawców i rodziców dzieci z SOSW.

To był wyjątkowy dzień zarówno dla rodziców i dzieci, pełen miłości, radości, uśmiechu, a także wzruszeń. Czas, który rodziny spędzały ze sobą bez pośpiechu, z dala od codziennych zmartwień. Zdjęcia

Katarzyna Dylewska, Zyta Biernacka