http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/dsc_0308.jpgDnia 15 sierpnia 2017 roku odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego, ustanowione na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w wojnie polsko-bolszewickiej. Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego: Kasia, Michał i Paweł godnie reprezentowali placówkę w patriotyczno-religijnym święcie w Sokółce. Nasz poczet sztandarowy, kultywując tradycyjne wartości, wziął udział w uroczystej mszy Kościele pw. Św. Antoniego. Następnie, wraz z oficjalnymi delegacjami i mieszkańcami miasta przemaszerował pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie oddano hołd bohaterom cudu nad Wisłą. wysłuchano przemówień i złożono wieńce.

Była to dla naszych uczniów doskonała żywa lekcja patriotyzmu, którą zapamiętają na długo. W czasie uroczystości opiekę nad uczniami sprawowała pani Agata Gieniusz.

http://www.soswsokolka.pl/images/dsc_0104.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/dsc_0105.jpg