http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_571/dsc_2367_t2.jpgPo wakacyjnej przerwie w dniu 04.09.2017 roku spotkaliśmy się w naszej szkole na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu Pocztu Flagowego i Sztandarowego oraz wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego pani Dyrektor mgr Marta Tolko-Kuziuta powitała bardzo serdecznie wszystkich zebranych: uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i niepedagogiczne. Wraz z p. Kierownik Beatą Tur odczytały listy skierowane do społeczności szkolnej przez Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka. Nowi uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar Ośrodka. Po uroczystościach odbyło się spotkanie wychowanków i ich rodziców z wychowawcami.

A już od jutra ruszamy w wir obowiązków i codziennej pasjonującej przygody jaką jest nauka.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów, nauczycielom satysfakcji i osiągania zamierzonych celów, a rodzicom  nieustających powodów do dumy ze swoich pociech. Zdjęcia