http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/wolontariat.jpgSzkolne Koło „Jestem Wolontariuszem” SOS-W w Sokółce pod opieką nauczycielki Elżbiety Szomko wzięło udział  w ogólnopolskim konkursie MEN „Wolontariusz Roku”.
Do konkursu nadesłano blisko 400 filmów. Komisja konkursowa była pod wrażeniem każdej z nadesłanych prac i jej zdaniem skala podejmowanych przez wolontariuszy działań zasługuje na najwyższe uznanie i wyróżnienie. Stąd też dyplom, który otrzymaliśmy na adres placówki. Zachęcamy również do obejrzenia naszego filmu konkursowego promującego działania szkolnego Koła „Jestem Wolontariuszem”, a było ich wiele.

Udało się nam przeprowadzić różne akcje charytatywne, zorganizować atrakcyjne zajęcia dla osób niepełnosprawnych z powiatu sokólskiego w ramach realizacji przedsięwzięcia „Przystanek Nadzieja”, wywołać  radość i uśmiechy na twarzach naszych młodszych koleżanek i kolegów.

Opiekun Koła Wolontariusza
Elżbieta Szomko

 

http://www.soswsokolka.pl/images/animated-film-camera-image-0018.gif