http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_599/20171123_173429.jpgWieczór wróżb, magii i czarów
„Hokus, pokus, czary, mary!
Co nas czeka- nie do wiary!
Czas zabawę zacząć już!
Niezapomniany wieczór wróżb!”

Zgodnie z naszą internacką tradycją w dn. 23.11.2017 r. w internacie SOSW w Sokółce odbył się wieczór wróżb, magii i czarów.

Tego dnia w świetlicy szkolnej rządziły cyganki, czarownice i wróżka, w których postacie wcieliły się wychowawczynie: Marta Kulmaczewska, Katarzyna Bubieniec i Małgorzata Hołownia-Iwanow - organizatorki imprezy. Wspierały je dzielnie swoją pomocą Sylwia, Ania oraz Klaudia. Na początek wszystkim uczestnikom przypomniano, jakie były kiedyś tradycje związane z andrzejkami.Następnie Klaudia - cyganka, Ania - czarownica, Sylwia - wróżka  wprowadziły zebranych w mroczny i tajemniczy nastrój zaklęciem sypiąc zaczarowany pył. Imprezie towarzyszył utwór pt. ,,Czary mary'' z gatunku muzyki disco polo.

Wieczór andrzejkowy obfitował w wiele niesamowitych i magicznych wróżb oraz konkursów, w których każdy mógł spróbować swoich sił. Wychowankowie chętnie uczestniczyli w konkursach zręcznościowych np. „Lot na miotle”, „Zabawa z krzesełkami”. Najbardziej odważni i ciekawi mogli dowiedzieć się jak na imię będzie miała ich żona/mąż, jaki w przyszłości będą wykonywali zawód, co im przepowiadają kwiaty, ukryte pod talerzykami przedmioty oraz poznać magiczną przepowiednię z czarodziejskiego kuferka.

Konkursy i wróżby przeplatane były zabawą przy muzyce dyskotekowej. Chętni i lubiący tańczyć wychowankowie mogli nauczyć się tańca integracyjnego ,,Magiczna liczba siedem”.

Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom, zabawa była znakomita a każdy udział w zabawach i konkursach nagradzany był przez prowadzące słodką niespodzianką.

Andrzejkowy wieczór zwieńczył pokaz magicznych sztuczek zaprezentowany przez p. Kasię, w wyniku którego papierowe kulki zamieniły się w pyszne cukierki.

Ten magiczny wieczór dobiegł końca, pozostanie nam długo w pamięci, a z nim wiele miłych wspomnień. Kolejny już za rok… Zdjęcia

                                                                                   Małgorzata Hołownia- Iwanow