http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/imag0667.jpgRadosny, przedświąteczny nastrój skłonił dwoje naszych przedszkolaków: Małgorzatę i Jakuba do wzięcia, po raz pierwszy, udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego „Wkrótce Święta”, organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3. Maluchy z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem podeszły do zadania. Ich prace pełne były dziecięcej fantazji i radości ze zbliżającego się Bożego Narodzenia. Udowodniły, że nie tylko znają świąteczną symbolikę, ale też potrafią samodzielnie, pięknie wyrazić ją stosując różnorodne techniki plastyczne. Wysiłek przedszkolaków został doceniony. Kuba i Małgosia zostali wyróżnieni w konkursie, otrzymali dyplomy, upominki, ogromne brawa zgromadzonej publiczności oraz specjalne gratulacje i podziękowania od organizatorów konkursu.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Agata Gieniusz
Beata Majer-Szałkiewicz

http://www.soswsokolka.pl/images/imag0657.jpghttp://www.soswsokolka.pl/images/imag0665.jpg