http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_619/zdjcie0350.jpg15 grudzień 2017r. - to wielki dzień dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3 w SOSW w Sokółce, a w szczególności dla Ani – uczennicy klasy III i Damiana – ucznia klasy II, którzy pod opieką wychowawcy klasy p. Bożeny Mróz udali się na Halę Sportową przy Zespole Szkół w Sokółce, gdzie odbyła się wielka Powiatowa Gala pn. „Najzdolniejsi 2017”. W tak uroczystym dniu zostały wręczone certyfikaty potwierdzające status Stypendysty Starostwa Sokólskiego oraz Stypendia Naukowe w ramach projektu pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” współfinansowane ze środków EFS. Stypendia otrzymali uczniowie z ZS w Suchowoli, z ZS w Dąbrowie Białostockiej, z ZS w Sokółce, z ZSR w Sokółce oraz po raz pierwszy z naszej szkoły - ZSZ w SOSW w Sokółce – Stypendia Naukowe.

Byłam dumna z moich uczniów, którzy zostali wyróżnieni i docenieni za swą ciężką, całoroczną pracę. Oni natomiast byli bardzo podekscytowani tym, że otrzymali stypendia z rąk Pana Starosty Piotra Rećko i członków Zarządu Powiatu Sokólskiego na forum tak dużej publiczności. Pan Starosta podziękował stypendystom: Annie i Damianowi oraz wypowiedział wiele ciepłych słów na temat naszej szkoły. Szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Sokólskiego prezentowały również swoje osiągnięcia i talenty w postaci filmików, utworów muzycznych, pokazów artystycznych. Naszą szkołę reprezentował szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem p. Zyty Biernackiej, który wykonał utwór instrumentalny. Pani Zycie i zespołowi muzycznemu bardzo dziękujemy. 

Mam nadzieję, że pozostali uczniowie wezmą przykład ze stypendystów i zmotywują się do osiągania jeszcze lepszych wyników w nauce. Życzę im tego z całego serca!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

nauczyciel - Bożena Mróz