http://www.soswsokolka.pl/images/mikolaje035.gifW dniu 21.12.2018 r. podczas uroczystej Wigilii, podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce odwiedzili niezwykli Mikołaje o „wielkich i gorących sercach” z workami pełnymi prezentów.

Nie ma słów, które mogą oddać dziecięcą radość i opisać emocje naszych wychowanków towarzyszące rozpakowywaniu otrzymanych świątecznych paczek. Podarowane prezenty spełniły marzenia dzieci i wywołały uśmiech na ich twarzach.

Dlatego w imieniu wszystkich wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce z całego serca dziękujemy wszystkim Mikołajom, w osobach: Starosta Sokólski - p. Piotr Rećko, Prezes Stowarzyszenia „Kładka”- p. Krzysztof Szczebiot oraz właściciel firmy „Pomoc drogowa. Kaweta” - p. Mariusz Woronowicz, ks. Józef Kuczyński, p. dr. Irena Skowrońska, p. dr. Jadwiga Olszko, radny- p. Sylwester Hołownia, za odwiedziny w ten magiczny, świąteczny wieczór, za wszystkie otrzymane prezenty i niespodzianki, oraz moc świątecznych słodkości, za to że z nami jesteście, za Waszą bezinteresowność i „wielkie serca”.

Kochani Mikołaje, my wychowankowie SOSW postaramy się być grzeczni przez cały rok i mamy nadzieję, że za rok również nas odwiedzicie.

„Za Wasz gest, ten dar świąteczny,

Który ciepłym światłem świeci

I powtarza: Warto dawać, dziękujemy Wam:

My-Dzieci”.

Mali i Duzi wychowankowie SOSW w Sokółce

Beata Boguszewska