http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_632/img_20180119_111016_t2.jpgMaluchy z grupy „Jagódki”, uczęszczające do naszego oddziału przedszkolnego mają za sobą pierwszą, niezwykle ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka, które odbyło się 19.01.2018.

Rozpoczęło się od powitania rodziców, Dyrekcji i zaproszonych gości i przedstawieniu krótkiej części artystycznej z piosenką, wierszykiem i tańcem. „Punktem kulminacyjnym był moment pasowania. Za sprawą Pani Dyrektor i „czarodziejskiego ołówka” maluchy stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek.

Był to dla wszystkich niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Zdjęcia

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc, udział w uroczystości i wspólną zabawę.

Agata Gieniusz
Beata Majer-Szałkiewicz