http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_637/p2140140.jpg

Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego.

W tym dniu wszyscy to wyznają,

że chcą kochać i kochają”

Walentynkowy wieczór w internacie SOSW minął wszystkim w miłosnym klimacie. Młodzieżowa Rada Internatu pod opieką p. Z. Biernackiej przygotowała na tę okazję Pocztę Walentynkową. Wszyscy niecierpliwie oczekiwali na miłosne liściki i kartki. W tym dniu Święty Walenty nie zapomniał o nikim, nawet wychowawcy otrzymali tajemnicze miłosne wyznania.

Atrakcją wieczoru była „Randka w ciemno”, podczas której chłopak wybierał po wymienionych cechach pasującą do niego dziewczynę i odwrotnie. Pary otrzymały po czekoladowym serduszku.

Na zakończenie tego miłego wieczoru śpiewaliśmy znane przeboje muzyczne o tematyce miłosnej w wersji karaoke, wykorzystując do tego tablicę interaktywną.

Ten niezwykły wieczór, pełen miłości, pozytywnych emocji i ciepłych uczuć upłynął wychowankom w radosnej atmosferze wesołej, wspólnej zabawy. Zdjęcia
Kolejne Walentynki już za rok !!!

Zyta Biernacka