http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_638/p2130123.jpgW kalendarzu dni jest wiele, na czerwono malowanych,

Lecz z dni owych najczerwieńszy

To Dzień wszystkich zakochanych.

W tym dniu serca raźniej biją, pełnią szczęścia i czułości.

Nikt nie kryje uczuć, wzruszeń, nikt nie wstydzi sie miłości.

Dzień Świętego Walentego jest zabawą na całego!”W dn. 13.02.2018r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Walentynkowy Bal Karnawałowy. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka, kultywowanie tradycji karnawałowych oraz związanych z Walentynkami.

Impreza rozpoczęła sie od uroczystego przywitania wszystkich uczestników przez prowadzące, następnie bal został oficjalnie otwarty wspólnym tańcem w kole do melodii „Niech żyje bal”. Nie zabrakło również wesołych karnawałowych zabaw i konkursów utrzymanych w walentynkowym klimacie. Uczestnicy mogli sprawdzić się min. w zabawach zręcznościowych „rzut sercem do celu”, „zrzuć pieniążek” czy „karnawałowa fryzura” oraz w konkurencjach tanecznych: „taniec w parze”, czy „taniec z woreczkiem na głowie”. Wszyscy uczestnicy zabaw i konkursów nagradzani byli słodką niespodzianką .

Podczas imprezy odbyły się też wybory Króla i Królowej Balu, uroczyście ukoronowani zostali Grażyna - jako Królowa i Patryk - jako Król. Królewska Para została uroczyście ukoronowana przez p. Kierownik internatu a następnie wspólnie odtańczyła walentynowy taniec.

Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić. Zdjęcia

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!

Organizatorami balu były panie: B. Boguszewska i K. Dylewska

Beata Boguszewska