http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_640/d_t2.jpgWolontariusze ze szkolnego Klubu „Jestem Wolontariuszem” działającego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  wspólnie z opiekunem Elżbietą Szomko uczestniczyli w kolejnych działaniach w ramach realizacji przedsięwzięcia „Przystanek Nadzieja” we współpracy ze Stowarzyszeniem Barka w Sokółce. Dzięki uprzejmości Pani Krystyny Kostera  prowadzącej DKF „Fantom” wolontariusze i Przystankowicze mogli obejrzeć projekcję filmu :pt: „Najlepszy” i „Dwie Korony”. oraz spotkać się z aktorem Adamem Woronowiczem.

Pełni wrażeń min: po epizodach walki dobra ze złem, zapoznaniu z życiem Maksymiliana Kolbego , Jerzego Górskiego ( triathlonisty)  w optymistycznych nastrojach, ale również zadumie, refleksji  wracaliśmy do swoich domów. Zdjęcia

Elżbieta Szomko