http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_643/bi5_t2.jpgNasze przedszkolaki po raz pierwszy wybrały się do Biblioteki Publicznej nr.1 na Os.Zielonym w Sokółce pod opieką p.Beaty Majer-Szałkiewicz. Towarzyszyła nam p. Magda Słyż nauczyciel SOSW oraz pomoc p. Jola. Dzieci z niecierpliwością czekały na to wyjście. W bibliotece powitała nas bardzo miło p.Krystyna Marcinkiewicz. Pokazała dzieciom wnętrze biblioteki, książki oraz przygotowała kredki, mazaki, kartki, które dzieci wykorzystały malując swoje prace. Dostaliśmy też piękną książkę pt: "Bajki dla chłopców", którą czytała p.Magda. Dzieci słuchały opowiadania z wielkim entuzjazmem.

Dzięki gościnności p.Krystyny bardzo szybko i miło spędziliśmy czas w bibliotece. W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły Pani wykonaną laurkę. Wróciliśmy do przedszkola z uśmiechem i pełni pozytywnych wrażeń. Zdjęcia

Beata Majer.