http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_649/20180316_104107.jpg16 marca 2018 roku czterech uczniów z klas I-III Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przygotowanych pod kierunkiem logopedy Elżbiety Szomko wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Sokółce pod patronatem Starosty Powiatu Sokólskiego Piotra Rećko. Konkurencja była duża, ale komisja konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienie: Mateuszowi z klasy III oraz Kacprowi również z klasy III.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy wychowawczyni p. Dorocie Kozłowskiej za wykonanie kostiumów do prezentacji artystycznych, rodzicom za pomoc i współpracę  przy  pamięciowym opanowaniu tekstu. Zdjęcia

Relację z tego przedsięwzięcia i występy recytatorskie można obejrzeć na stronie http://sokolka-powiat.pl/2018/03/16/konkurs-recytatorski-wierszyki-lamiace-jezyki/.

Logopeda: Elżbieta Szomko