http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_660/08.jpgW tradycję Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce wpisał się wewnątrzszkolny Konkurs Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może”, którego już  XX–tej edycji organizatorem i sponsorem jest nauczycielka Elżbieta Szomko.

Uczniowie chętnie i aktywnie prezentują własne umiejętności wokalne i taneczne wspierani przez nauczycieli, w tym roku panie: Grażynę Tymoszuk, Dorotę Kozaczyńską, Martę Kawrygo-Leonowicz, Magdę Słyż, Ewę Wińską, Lilę Zajkowską. Repertuar jest zróżnicowany min: „Czerwone jagody”, „Gdy strumyk płynie z wolna”, „Miłość w Zakopanem”, taniec ze wstążką , „Oczy zielone”.

W naszym konkursie wszyscy są zwycięzcami, bo każdy uczestnik otrzymuje wyróżnienie i nagrodę, a jury w składzie nauczycielskim: Agnieszka Ambrożko, Katarzyna Zalewska i Elżbieta Szomko w tym roku przyznało:

I miejsce Karolinie P. za wykonanie utworu „Laleczka z saskiej porcelany”

II miejsce Ola K. za wykonanie utworu „Meluzyna”

III miejsce Patrycja J. za wykonanie utworu „Miłość jest piękna”

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursowych. Zdjęcia

Organizator: Elżbieta Szomko