Spotkanie wielkanocne 2013

„Alleluja biją dzwony!

Alleluja echo głosi!

Chrystus bowiem Zmartwychwstały

W serca nasze pokój wnosi!”


Studniówka 2013

Zacne Collegium
Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce 

staropolskiej tradycji zadość czyniąc
Bal, Studniówką zwany  wyprawia.


Walentynki 2013

W dniu 14 lutego, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Św. Walentego. W ten wyjątkowy dzień przelewamy nasze uczucia na karty papieru i darujemy osobom, które lubimy i kochamy. Już od kilku dni przy skrzynce Walentynkowej panował  ożywiony ruch.


Karnawałowy Bal Maskowy

„W KARNAWALE, W KARNAWALE WYBIERAMY SIĘ NA BALE…”

12.02.2013r. w internacie SOSW po raz pierwszy odbył się uroczysty Maskowy Bal Karnawałowy zorganizowany przez wychowawców internatu. Uczestniczyli w nim wychowankowie internatu oraz absolwenci, którzy ukończyli naukę w naszej szkole w roku ubiegłym i poprzednich latach.


Choinka

Karnawał to czas radości i zabawy, dlatego też uczniowie SOSW w Sokółce bawili się na oczekiwanej przez wszystkich choince, która odbyła się w środę, 16 stycznia 2013 roku w godzinach od 12.00 do 15.00 w świetlicy szkolnej. 


Wigilia w ośrodku 2012

20.12.2012r. tradycyjnie jak co roku, cała społeczność Ośrodka oraz zaproszeni goście zgromadzili się wspólnie na uroczystej Wigilii. 


Mikołajki

6 grudnia 2012 r. odbyły się w naszej szkole Mikołajki. Przed rozpoczęciem zabawy św. Mikołaj drzemał sobie w fotelu, co wzbudziło niesamowite wrażenie i zaciekawienie u dzieci. 


Andrzejki

29.11.2012

Pan Kominiarz wraz z Kominiareczką oraz Niesforną swoją Córeczką

do zabaw wszystkich zaprosili: przyszli uczniowie radośni i mili.

W kapelusz, igłę wbijali i imię wybraków swych poznali.

Pogrzebaczem sprytnie po przedmioty schowane sięgali.


Straszny bal

W dniu 21 listopada 2012 r. w internacie SOSW w Sokółce już po raz kolejny odbył się „Bal Strachów”, ph. „Zabawy z duchami”. 


Jesienne Integracyjne Spotkania Przyjaciół Ośrodka 2012

Lubimy jesień Jesień to początek roku szkolnego i okres intensywnej  pracy dla wszystkich uczniów, ale też okres kiedy uczniowie SOSW uczestniczą w wielu atrakcyjnych imprezach umilających im ten czas i pobyt w naszej szkole. 


Dzień Edukacji Narodowej 2012

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela.


Piknik inaugurujący rok szkolny 2012/2013

Każdy nowy rok szkolny w naszej placówce jest wielkim wydarzeniem i rozpoczynamy go bardzo uroczyście. Nową tradycją stało się organizowanie jego rozpoczęcia w formie pikniku - imprezy plenerowej, dla wszystkich wychowanków, pracowników, zaproszonych gości i mieszkańców naszego miasta - Sokółki.


Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Witaj nam, szkoło radosna,
grająca dzwonkiem co rano!
Dzień dobry, szkoło wesoła.

Lesie i łąko – dobranoc”.
 


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

29.06.2012r. o godzinie 9.00 uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w apelu, aby w sposób uroczysty zakończyć rok szkolny 2011/2012. Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i Flagowego nastąpiło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie pani dyrektor mgr Marta Tolko – Kuziuta powitała serdecznie wszystkich zebranych.


Święto Ośrodka

20.06.2012r. o godz. 9.00 w ramach obchodów święta ośrodka  uczniowie oraz kadra SOSW uczestniczyli w nabożeństwie w prawosławnej cerkwi parafialnej św. Aleksandra Newskiego w Sokółce. Po nabożeństwie wszyscy udali się do pobliskiego Muzeum Ziemi Sokólskiej, gdzie mogli podziwiali zbiory muzealne, obrazujące kulturowe i wyznaniowe pamiątki z przeszłości Ziemi Sokólskiej.