http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1150/i2_copy.jpgNa zaproszenie dyrektora ZSZ w Sokółce w piątek uczniowie klas PDP, SPL i BI uczestniczyli w koncercie ph ,,Łączy nas piosenka” zorganizowanego z projektu finansowanego z UE i budżetu państwa, z Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Na zaproszenie dyrektora ZSZ w Sokółce w piątek uczniowie klas PDP, SPL i BI uczestniczyli w koncercie ph ,,Łączy nas piosenka” zorganizowanego z projektu finansowanego z UE i budżetu państwa, z Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. 

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1145/241765261_554536982426018_5276791466574326025_n_copy.jpgJak co roku, do akcji Narodowego Czytania popularyzującej polską literaturę oraz promującą czytelnictwo pod patronatem Pary Prezydenckiej włączyliśmy się całą społecznością naszego Ośrodka, by wysłuchać fragmentów tegorocznej lektury w wykonaniu uczniów i nauczycieli zgromadzonych w świetlicy SOSW.

https://www.soswsokolka.pl/images/plakat_ogloszenie_sosw1.jpg

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1144/1r_copy.jpgPo wakacyjnej przerwie uczniowie i nauczyciele pełni zapału wrócili do szkolnych obowiązków. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbyła się w świetlicy Ośrodka. Uczniów, Rodziców i Nauczycieli powitała Pani Dyrektor Elżbieta Szomko, która życzyła wszystkim wychowankom sukcesów szkolnych oraz przyjemności z odkrywania wiedzy. Podczas spotkania Pani Dyrektor SOSW  przekazała najważniejsze informacje dotyczące bieżącego roku szkolnego, w tym organizację szczepień podopiecznych ośrodka. 

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

odbędzie się 1 września o godz. 9.00

na placu ośrodka(z tyłu budynku)

Zapraszamy!

https://www.soswsokolka.pl/images/nowy_obraz_1.jpgZ dumą informujemy, że działania realizowane w naszej szkole z inicjatywy nauczycielek p. Urszuli Drewniak i p. Zuzanny Szarkowskiej-Czeczko pod nazwą „Na tropie zagadek - escape room w edukacji szkolnej” zostały docenione przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Działanie uznane zostało za przykład „Dobrych Praktyk” realizowanych w podlaskich szkołach i placówkach. 

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją na stronie Kuratorium link

    https://www.soswsokolka.pl/images/znaki_strona_www.png

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
W RAMACH WIELOLETNIEGO RZĄDOWEGO PROGRAMU
„POSIŁEK W SZKOLE I W DOMU”
NA LATA 2019-2023

Wsparcie organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe
w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania
i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków

DOFINANSOWANIE – 80000,00 ZŁ

CAŁKOWITA WARTOŚĆ ZADANIA – 109147,36 ZŁ

Wsparcie finansowe zadania w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczy prac remontowych pomieszczenia stołówki szkolnej (kuchni właściwej) i doposażenia w sprzęt stanowiący wyposażenie kuchni właściwej.

Prace remontowe obejmują: wymianę instalacji elektrycznej, wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i prace budowlane (wykończeniowe – m.in. ułożenie płytek na ścianach
i podłodze).

Ponadto w pomieszczeniu kuchni zainstalowane będzie urządzenie poprawiające wentylację (okap i wentylator), ogrzewacz wody i obieraczka do ziemniaków.

Zdjęcia z postępów prac

https://www.soswsokolka.pl/images/001_3.jpg

Pod koniec czerwca, czwórka Naszych Przedszkolaków pod opieką p. Sylwii Szomko i p. Moniki Grusznis, reprezentowała Naszą Placówkę w Wojewódzkim Konkursie pt. „ NSP 2021 – portret mojej rodziny”. Konkurs ten został zorganizowany Przez Urząd Statystyczny w Białymstoku. Nasza Szkoła zajęła III miejsce, a wyłonionym laureatą został Szymon Białohleb z pracą pod kierunkiem p. Moniki Grusznis. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrektor SOSW zaprasza do składania ofert w postępowaniu dotyczącym zapytania ofertowego na dostawę do stołówki Szkoły Podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Sokółce sprzętu stanowiącego wyposażenie kuchni właściwej

Zapytanie ofertowe Nr 2/2021

Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy

Załącznik Nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik Nr 3 - Wzór umowy