http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obrazy: ognisko.jpg

Dnia 05.10.2011r. po południu, jak co roku w internacie odbyło się ognisko integracyjne dla wszystkich grup. Witając nowy rok szkolny w internacie, szczególnie serdecznie powitaliśmy w naszej społeczności nowoprzybyłych wychowanków. Z tej okazji wychowawcy zorganizowali ciekawe gry i zabawy, które sprzyjały lepszemu poznaniu i wspólnej zabawie. Wychowankowie mieli okazję dowiedzieć się o sobie więcej i oswoić się z nowym miejscem. Dobre humory i apetyty dopisywały wszystkim uczestnikom, szczególnie że w menu nie zabrakło kiełbasek i ziemniaków z ogniska. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie ognisko!

Obrazy: sosw_rozp1.jpgPierwszego września jak co roku zebraliśmy się, aby oficjalnie pożegnać wakacje i powitać nowy rok szkolny. Z wielką powagą odśpiewaliśmy hymn państwowy i wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor ośrodka Marty Tolko-Kuziuty. Szczególnie ciepło powitani zostali nowi uczniowie, którzy złożyli ślubowanie na sztandar ośrodka.